if you sexist me, I’ll feminist you

“Girls are not machines that you put kindness coins into until sex falls out.”

Sylvia Plath

I recently found out that the best way to heal is to get everything out. This practice is not very common, and some people say that my honesty gives them goosebumps. Whereas, I can say that some folks’ disability to communicate gives me headache. I don’t want to bottle it up any longer since the scrubs never hesitated to talk filth in front of me. Those who think that swearing is hidden aggression need to know that being passive aggressive or playing games are unhealthier habit. It’s my inner masculinity talking. Since men happen to show anger more often than other emotions, my message might finally get through – sexism and intrusion by uneducated men are not tolerated anymore.

Did you know that an embryo is feminine for first few weeks until the masculinity is acquired in the severe hormone combat? It’s a long awaited explanation why there are so many dickless pussies walking around? They look like men but they are not. Testosterone deserted from the battle field too early. I’ve been told numerous times in my life that I have to hold my horses and stop being so independent because strong women scare strong men away. Everything is in balance in nature, so I get weaker ones. Besides really useful stuff in my weekly NLP course, I also get told that I’m not feminine enough because I’m not submissive and don’t let the man bring the mammoth home. Well, I would but I might starve to death before he will fucking start moving. If this is not sexism at its finest, then what is it? Why isn’t there a workshop where men are taught to change old boxer shorts with holes to look more seductive? Or not to be that shallow to invite your new girlfriend to Ed Sheeran’s gig just because you got tickets after your ex left you. We can kind of get it – who the hell listens to Sheeran except for your trashy ex? I mean, tact and discretion are new words to be searched in the dictionary.

What do I want to say with this rant? Nobody is going to define a good woman for me. I have been brainwashed so far that I have tried to please brutes, and leave relationship shattered because it is not my style to tolerate and be supportive, and never get back anything but crumbles of attention that are left over from never-ending parties, jobs and a thousand other things. There has always been something more important than my well-being. Fuck this shit, seriously. I have read that women like me are called alpha females. If it sounds friendlier and more comfortable than personal feminism to you, then let it be. I just know that I want to be challenged to be a better person by my future man. I am more likely not going to master cookery but I will always say “yes” to new adventures. It’s a bad joke to try acting like someone else because the uneducated part of the society expects you to meet certain ideas about women.

cooking-sydney-2016

How I look when I try to be a housewife // Es mājsaimnieces lomā

jungle-butterfly-2016

Fragility of a butterfly on camouflage in Cambodian jungle // Taureņa trauslums uz kamuflāžas fona Kambodžas džungļos

I’ve been writing this blog for quite a while now without statements or goals. I want to finish the therapy or at least reduce meds until my 30th birthday in February. I plan to become self-employed by March. By my 40th birthday, I’ll be happily married and will drive my kids to Montessori in my white “Land Rover”. Shoot for the moon and watch the losers on their way to mediocrity or at least have fun trying. The thing is, life doesn’t owe me anything. I might hit jackpot with my lifestyle or I may end up unhappy and lonely. You will watch it happening. My blog has revealed to me that there is a bunch of us who are depressed partly because of wrong person next to us. There’s often a huge gap in the evolution of emotions between the man and the woman, and it’s kind of sad to see the smarter one adjusting. This fuels depression, big time. I’ll be damned if I carry on trying to fit in where I don’t belong. Don’t recommend to you either but maybe hold on for ten years and look if I’m mistaken.

in-da-jungle-2016

“Not all girls are made of sugar and spice and all things nice. Some are made of witchcraft and wolf and a little bit of vice.” – Nikita Gill // “Ne visas meitenes ir pikantas un saldas, un radītas no skaistā vien. Dažas cēlušās no burvestībām un netikumiem, un ar vilkiem skrien.” – Nikita Džila

stormy-seas-tasmania-2016

The rocky seas I sailed on my 29th birthday near Tasmanian shores taught me to dance upon difficulties //  Burāšana vētrainā jūrā pie Tasmānijas krastiem manā 29. dzimšanas dienā mācīja man dejot ap šķēršļiem

“Meitenes nav automāti, kuros mest laipnības kapeikas, līdz sekss izbirst.”

Silvija Plāta

Nesen atklāju, ka laba sevis dziedēšanas metode ir izrunāt visu, kas sakrājies. Šis nav populārs paņēmiens, un daži saka, ka viņiem no manas atklātības uzmetas zosāda. Man savukārt no citu neprasmes komunicēt sākas galvassāpes. Negribas neko pie sevis turēt, tā kā daudzi rupekļi arī netur pie sevis savas tizlības un sper tik laukā, kur vajag un kur nevajag. Tie, kas saka, ka lamāšanās ir slēpta agresija, tad nu tā – būt pasīvi agresīvam vai spēlēt svētulīgu teātri ir vēl neveselīgāk. Runā mana iekšējā vīrišķība. Skatos, ka vīrieši no visām emocijām visbiežāk izpaudīs tikai agresiju, tāpēc ceru, ka mana ziņa sasniegs mērķi- seksisms un stereotipu uzspiešana sievietēm no neizglītotu vīriešu puses vairs nav pieņemama.

Zinājāt, ka embrijs pirmās dzīves nedēļas ir sieviešu dzimtes, līdz skarbā hormonu cīņā tas izveidojas par vīrišķo augli? Sen gaidītais izskaidrojums, kāpēc apkārt staigā tik daudz ņuņņu. It kā pēc izskata vīrietis, taču sāc komunicēt, un izrādās, ka tomēr ne līdz galam. Tā it kā testosterons atstājis cīņas lauku priekšlaicīgi. Man ir bieži aizrādīts, lai savaldu zirgus un savu neatkarību, jo tas aizbaida stiprus vīriešus. Dabā viss ir harmonisks, tāpēc stiprais iet pārī ar vājo. Pa vidu noderīgai informācijai NLP kursos man saka, ka neesmu pietiekami sievišķīga, jo neesmu pakļāvīga un neļauju vīrietim medīt mamutu. OK,  manis pēc lai iet un medī, taču visdrīzāk es vienkārši nomiršu badā gaidīdama. Ja tas nav seksisms, tad kas tas ir? Ir kāds dzirdējis par kādiem kursiem, kuros vīriešus māca izmest cauras apenes, lai viņi izskatītos seksuāli pievilcīgāki? Varbūt treniņnometne, kurā ātri iemāca, ka nav solīdi aicināt jauno draudzeni uz Eda Šīrana koncertu, jo tev biļetes palikušas no vecās draudzenes? Jo tas ir skaidri redzams, tā kā Šīrana gaudošanu var klausīties tikai kaut kāda lose. “Takts” un “diskrēts” – jaunie vārdiņi, kurus šodien apgūstam.

Ko es ar to visu gribu teikt? Neviens nedefinēs sievieti manā vietā. Manas smadzenes bija tik stipri izskalotas, ka es kādu laiku dzīvoju, piemērojoties tīriem lopiem no vīriešiem, un pati izpeldēju vai tiku izmesta krastā sagrauta, jo nav jau mans dabiskais stāvoklis tik ciest un pieciest, un atbalstīt, un vēl pieturēt, nedzirdot paldies, samierinoties ar uzmanības drupatiņām, kas paliek pāri pēc nebeidzamas iedzeršanas ar draugiem, neveiksmīgiem darbiem un biznesiem. Vienmēr ir kaut kas svarīgāks par manu labsajūtu. Lai viņi visi iet na**j, nopietni. Kaut kur lasīju, ka populārajā psiholoģijā tādas kā es tiek sauktas par alfa-sievietēm. Ja tas skan draudzīgāk un ērtāk, nekā personīgais feminisms, tad lai tā būtu. Es tomēr vēlos, lai mans partneris iedvesmo mani kļūt par labāku cilvēku, nevis gremdē, apzināti vai garāmejot, kāda starpība? Visdrīzāk es nekad nekļūšu par lielisku pavāri un turpināšu sajūsmināties par piedzīvojumiem un ceļošanu. Tas ir murgs, izlikties un piemēroties, lai iztaptu neizglītotai sabiedrības daļai, jo viņi ir uzauguši ar uzvedības nosacījumiem tikai sievietēm.

Rakstu jau labu laiku, taču neesmu minējusi bloga vai savus personīgos mērķus saistība ar rakstīšanu. Līdz trīsdesmitajai dzimšanas dienai februārī vēlos izveseļoties tiktāl, ka varu pārtraukt terapiju vai vismaz ievērojami samazināt zāļu devu. Līdz martam plānoju kļūt par pašnodarbināto. Līdz saviem četrdesmit būšu laimīgi precējusies un baltā “Land Rover” vedīšu bērnus uz Montessori skolu. Mērķē augstāk un skaties, kā lūzeri nākamos gadus turpina ceļu uz viduvējību, vai izbaudi dzīvi vismaz mēģinot sasniegt kaut ko patiešām labu. Lieta tāda, ka dzīve man neko nav ne apsolījusi, ne parādā. Es varu vinnēt džekpotu. Varu arī beigt pie sasistas siles, nelaimīga un vientuļa. Jūs varēsiet noskatīties, lasot manu blogu. Saņemu vēstules no lasītājiem – veidojas mazs pulciņš tādu, kuri vismaz daļēji slīgst depresijā, jo ir izvēlējušies nepareizo partneri. Starp sievietes un vīrieša emocionālo evolūciju bieži ir plata plaisa, un ir skumji redzēt, ka gudrākais konvertējas uz primitīvāko versiju. Tas jau arī baro depresiju. Lai velns mani parauj, ja es vēl izmainīšu sevi sīknaudā! Un jums arī neiesaku, kaut arī varat pagaidīt desmit gadiņus, lai redzētu, vai man ir taisnība.

 

Advertisements

One thought on “if you sexist me, I’ll feminist you

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s